Харківський суд звільнив ідеолога фейкової «ХНР»

Апеляційний суд Харківської області звільнив координатора руху «Юго-Восток» Юрія Апухтіна

Як повідомили   у прес-службі Апеляційного суду Харківської області, колегією суддів апеляційного суду Харківської області сьогодні, 20 грудня, були розглянуті апеляційні скарги обвинуваченого Юрія Апухтіна, захисників та прокурора.

За їхніми відомостями, ухвалою суддів апеляційну скаргу прокурора залишили без задоволення, апеляційні скарги обвинуваченого та захисників задовольнили частково.

Вирок Київського районного суду міста Харкова від 23 травня 2017 року відносно Апухтіна в частині його засудження за ч.3 ст.109 КК України скасували та закрили кримінальне провадження в цій частині.

Суд постановив вважати Апухтіна засудженим за ч. 1 ст. 294 КК України до покарання призначеного судом першої інстанції – п’ять років позбавлення волі.

«У строк відбування покарання Апухтіну зараховали строк його попереднього ув’язнення — з 30 квітня 2014 року по 7 травня.2014 року та з 19 грудня 2014 року по 20 червня 2017 року — з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі, а з 21 червня року по 20 грудня року з розрахунку: один день попереднього ув’язнення за один день позбавлення волі. Постановлено вважати Апухтіна Ю.М. таким, що повністю відбув покарання, в зв’язку з чим звільнити його з під варти в залі суду негайно», — йдеться в повідомленні.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X