Харьковский филиал «Новой Почты» оштрафовали почти 4 млн грн

У Харківській області суд зобов’язав місцеву філію ТОВ «Нова Пошта» сплатити 3,8 млн грн штрафу, нарахованого облуправлінням Держпраці у Харківській області, повідомили Depo.Харків у прес-службі відомства.

За даними Держпраці, в вересні 2020 року інспектори перевірили харківську філію ТОВ «Нова Пошта» та виявили незадекларованих працівників — вантажника, укладальника – пакувальника, різноробочого, сканувальника, кур’єра. Деякі з виявлених громадян зазначали, що перебувають на стажуванні.

Підприємство не надало документів щодо працевлаштування виявлених осіб. На ТОВ наклали штраф у розмірі 3,8 млн грн.

При цьому підприємство його оскаржило, однак суд встановив, що з боку суб’єкта господарювання має місце порушення приписів ч.3 ст.24 КЗпП України. Підприємству доведеться сплатити штраф у розмірі 3,8 млн грн.

Після виходу матеріалу з редакцією Depo.Харків зв’язалася прес-служба «Нової пошти» та передала коментар щодо повідомлення Держпраці, який подаємо без змін: «Нова пошта працювала і працює з дотриманням українського законодавства. Всі 32 тисячі співробітників ТОВ «Нова пошта» оформлені офіційно, отримують «білу» зарплату, мають оплачувану відпустку та лікарняні. Співробітники, про яких йде мова у рішенні суду, були оформлені за договорами аутстафінгу. Така практика є розповсюдженою в багатьох компаніях і не порушує законів України. Нова пошта не згодна з рішенням суду і готує апеляцію з цього приводу».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X